29 березня

28 березня

Всі новини

Ріо-2016: гімнаст Верняєв приніс Україні друге срібло

У 6-й день Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро скарбничка медалей української команди поповнилася ще одним сріблом: в абсолютній першості зі спортивної гімнастики друге місце посів українець Олег Верняєв.

Українець на 0,99 бала поступився японцю Кохеі Учимура, який у другому раз поспіль виграв золото Олімпіади в багатоборстві. Також в Ріо він став чемпіоном разом з японської збірної в командних змаганнях. Третім в абсолютній першості став британець Макс Вітлок.

6. Ден Шуді (Китай) - 90,130 ...

Додамо, що медаль Верняева стала історичною для України: вперше з Олімпіади-2000 в Сіднеї українці піднялися на п'єдестал пошани в командній першості зі спортивної гімнастики. Тоді бронзу в цій дисципліні взяв Олександр Береш.

Медаль Верняева стала третьою для українців в Ріо-2016. Раніше, нагадаємо, друге місце в стрільбі з пневматичної гвинтівки посів Сергій Куліш. Також у "синьо-жовтих" - бронза від Ольги Харлан.